شیوه های پرداخت


۱- پرداخت از درگاه پرداخت اینترنتی

همه کاربران بیبی ماما می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از درگاه اینترنتی بانک‌ صادرات در سایت بیبی ماما، هزینه سفارش خود را به شیوه‌ی آنلاین پرداخت کنند تا سفارششان تکمیل و ثبت گردد. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می‏‌شود.توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی (مانند کارت ملی) همراه داشته باشد.لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

   – چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران گرامی سایت بیبی ماما می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود آگاه می‌شوید.

 1. شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی : این شماره روی تمامی کارت های بانکی درج شده است.
 2. رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم کارت : برای پرداخت اینترنتی لازم است از پیش رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مانند بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، ولی کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.
 3. کد CVV2 : این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی درج شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.
 4. تاریخ انقضا : تاریخ انقضا هم روی تمامی کارت‌های بانکی یا در پشت آن درج شده است.
 5.  

  ۲- پرداخت کارت به کارت

  کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی بیبی ماما را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت بیبی ماما به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و بیبی ماما پیشنهاد می‌کند که ازدرگاه خود سایت جهت پرداخت استفاده کنید.


  پس از انجام کارت به کارت تصویر رسید بانکی را به بخش پشتیبانی بیبی ماما به شماره «09392060767» یا ایمیل بیبی ماما ارسال کنید.

  مشخصات بانکی

   • نام بانک: ملت
   • شماره حساب: 8220892365
   • شماره حساب بانک بین المللی(شبا) : IR340120000000008220892365

  ۳- پرداخت در محل

  به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، بیبی ماما این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها برای برخی از مراکز استانها باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش پرداخت کنند. لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آن‌ها بیشتر از چهار میلیون و پانصد هزار ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. از آن‌جا که همگی ماموران پست دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

  توجه نمایید امکان لغو یک کالا یا بررسی یک کالا هنگام تحویل بسته به دلیل قوانین پستی وجود ندارد.

     – چگونه؟

  برای انتخاب این گزینه در صفحه‌ی ثبت سفارش  استان و شهر تهران را در لیست انتخاب کنید. سپس در بخش پرداخت گزینه‌ی پرداخت در محل را انتخاب کنید.

اطلاعات تماس :

آدرس: استان تهران، شهرستان رباط کریم نصیر شهر، بلوار ولایت، کوچه شهید حججی، طبقه همکف کد پستی 311337868

تلفن : ۰۹۳۹۲۰۶۰۷۶۷

ایمیل: info@babymama.ir

پشتیبانی و پرسش در تلگرام

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

بخش فروش عمده

لوگوی تولیدی نهال

نماد اعتماد و نشان ملی

logo-samandehi

enamad-logo