ارسال رایگان

برای سبد های خرید بالای ۴۵۰ هزار تومان به بالا و شامل ۱۰ محصول می باشد که این روش شامل ارسال به تمام نقاط ایران می باشد و مشتری فقط هزینه کالا را می پردازد و هزینه ارسال به هیچ عنوان گرفته نمی شود.
سفارش های این روش در استان تهران با پست سفارشی و در استان های دیگر اگر سبدخرید دارای اقلام سنگین وزن مانند کالسکه و گهواره باشد، با باربری ارسال می‌شود. روش ارسال با باربری به صورت پس کرایه است و مشتری پس از تحویل کالا هزینه حمل و نقل را به باربری می‌پردازد و و با ارسال عکس بیجک باربری به تلگرام بیبی ماما هزینه حمل و نقل را پس می‌گیرد.

ارسال از طریق باربری 

باربری بیبی ماما

شما میتوانید در خرید های سنگین وزن مانند اقلام سرویس کالسکه در مرحله تکمیل سفارش گزینه باربری را انتخاب کنید و با هزینه تقریبی یک سوم هزینه پستی بارتان را تحویل بگیرید – ارسال کالا برای فروشگاهها به این صورت انجام میشود . که کاملا مقرون بصرفه است. در این روش هر کارتن بزرگ براساس تعرفه باربری هاست که حدود نه هزار تومان می باشد.

ارسال از طریق پست پیشتاز

برای تهران و سایر شهرستانها در صورت موجود بودن کالا در انبار ۱ تا ۳ روز کاری پس از دریافت وجه کالا به دست مشتری خواهد رسید .

هزینه ارسال در این روش ۱۰۰۰۰ تومان برای بسته های زیر ۱ کیلو گرم می باشد و  برای بسته های بالای ۱ کیلو به صرفه است که از طریق پست سفارشی ارسال گردد .

ارسال از طریق پست سفارشی

در صورت موجود بودن کالا در انبار برای مراکز استانها ۲ الی ۴ روز و برای سایر شهرستان ها  ۳ تا ۶ روز کاری پس از در یافت  وجه کالا به دست مشتری خواهد رسید.

هزینه ارسال در این روش برای بسته های تا وزن ۱ کیلو گرم ۷۰۰۰ تومان و برای بسته های بین ۱ تا ۲ کیلو گرم ۸۰۰۰ تومان می باشد.