ارسال رایگان

برای سبد های خرید بالای ۴۵۰ هزار تومان به بالا و شامل ۱۰ محصول می باشد که این روش شامل ارسال به تمام نقاط ایران می باشد و مشتری فقط هزینه کالا را می پردازد و هزینه ارسال به هیچ عنوان گرفته نمی شود.
سفارش های این روش در استان تهران با پست سفارشی و در استان های دیگر اگر سبدخرید دارای اقلام سنگین وزن مانند کالسکه و گهواره باشد، با باربری ارسال می‌شود. روش ارسال با باربری به صورت پس کرایه است و مشتری پس از تحویل کالا هزینه حمل و نقل را به باربری می‌پردازد و و با ارسال عکس بیجک باربری به تلگرام بیبی ماما هزینه حمل و نقل را پس می‌گیرد.

ارسال از طریق پست پیشتاز

برای تهران و سایر شهرستانها در صورت موجود بودن کالا در انبار ۱ تا ۳ روز کاری پس از دریافت وجه کالا به دست مشتری خواهد رسید .

هزینه ارسال در این روش ۱۰۰۰۰ تومان برای بسته های زیر ۱ کیلو گرم می باشد و  برای بسته های بالای ۱ کیلو به صرفه است که از طریق پست سفارشی ارسال گردد .

ارسال از طریق پست سفارشی

در صورت موجود بودن کالا در انبار برای مراکز استانها ۲ الی ۴ روز و برای سایر شهرستان ها  ۳ تا ۶ روز کاری پس از در یافت  وجه کالا به دست مشتری خواهد رسید.

هزینه ارسال در این روش برای بسته های تا وزن ۱ کیلو گرم ۷۰۰۰ تومان و برای بسته های بین ۱ تا ۲ کیلو گرم ۸۰۰۰ تومان می باشد.